Ansatte ved Oseana Kunst & Kultursenter

Ole Tobias Lindeberg

Stilling: Direktør

Telefon: 932 57 024

E-post: ole@oseana.no

Berit Steen

Stilling: Arrangementsjef

Telefon: 916 84 128

E-post: berit@oseana.no

Veronica Søilen Halhjem

Stilling: Markeds- og kommunikasjonsansvarleg

Telefon: 975 91 907

E-post: veronica@oseana.no

Espen Hjertaas

Stilling: Teknikar arrangement

Telefon: 47811249

E-post: espen@oseana.no

Lasse Nordahl- Pedersen

Stilling: Teknikar drift

Telefon: 408 73 343

E-post: lasse@oseana.no

Anne Kristine Tøsdal

Stilling: Servicemedarbeidar

Telefon: 907 11 117

E-post: annekristine@oseana.no

Evelyn Holm

Stilling: Kurator

Telefon: 901 07 014

E-post: evelyn@oseana.no

Roald Mjelstad

Stilling: Restaurant og sal av arrangement

Telefon: 482 39 927

E-post: restaurant@oseana.no

Marianne Helland

Stilling: Reinhaldar