Ansatte ved Oseana Kunst & Kultursenter

Oseana Kunst- & Kultursenter er ei unik satsing i Norge – både i innhald og struktur.

Ole Tobias Lindeberg

Direktør

T: 932 57 024
E: ole@oseana.no

Berit Steen

Arrangementsjef

T: 916 84 128
E: berit@oseana.no

Veronica Søilen Halhjem

Leiar, marknad og kommunikasjon

T: 975 91 907
E: veronica@oseana.no

Evelyn Holm

Kunstfagleg leiar

T: 901 07 014
E: evelyn@oseana.no

Jørgen Larsson

Kurator

T: 48237888
E: jorgen@oseana.no

Lasse Nordahl- Pedersen

Teknisk leiar

T: 408 73 343
E: lasse@oseana.no

Håkon Skarding

Tekniker

T: 95421808
E: hakon@oseana.no

Anne Kristine Tøsdal

Resepsjonsansvarleg

T: 907 11 117
E: annekristine@oseana.no

Hilde Bakke

Resepsjonsmedarbeidar

Roald Mjelstad

Restaurant og sal av kurs/konferanse/selskap

T: 482 39 927
E: restaurant@oseana.no

Marianne Helland

Reinhaldar