Ansatte ved Oseana Kunst & Kultursenter

Ole Tobias Lindeberg

Stilling: Direktør

Telefon: 932 57 024

E-post: ole@oseana.no

Berit Steen

Stilling: Arrangementsjef

Telefon: 916 84 128

E-post: berit@oseana.no

Veronica Søilen Halhjem

Stilling: Markeds- og kommunikasjonsansvarleg

Telefon: 975 91 907

E-post: veronica@oseana.no

Lasse Nordahl- Pedersen

Stilling: Teknisk leiar

Telefon: 408 73 343

E-post: lasse@oseana.no

Daniel A. Epland

Stilling: Arrangementsteknikar

Telefon: 97562505

E-post: daniel@oseana.no

Evelyn Holm

Stilling: Kurator

Telefon: 901 07 014

E-post: evelyn@oseana.no

Jørgen Larsson

Stilling: Koordinator kunst

Telefon: 48237888

E-post: jorgen@oseana.no

Anne Kristine Tøsdal

Stilling: Resepsjonsansvarleg

Telefon: 907 11 117

E-post: annekristine@oseana.no

Hilde Bakke

Stilling: Resepsjonsmedarbeidar

Roald Mjelstad

Stilling: Restaurant og sal av kurs/konferanse/selskap

Telefon: 482 39 927

E-post: restaurant@oseana.no

Marianne Helland

Stilling: Reinhaldar